Новости Украины и мира, самые свежие новости

Переваги та особливості купівлі нерухомості в Болгарії громадянами України

13 Марта, 2015 в 13:06
0

На тлі політичної кризи в Україні і нестабільності на фінансових ринках все більше українців середнього достатку замислюються над тим, щоб забезпечити вигідне вкладення своїх заощаджень.Серед напрямків інвестування досить популярним є вкладення капіталу в купівлю нерухомості за кордоном - в країну зі стабільною економічною і політичною ситуацією, комфортними умовами проживання. За даними статистики перше місце серед уподобань українських покупців нерухомості за кордоном займає Болгарія. Про переваги та особливості купівлі житла в цій країні піде мова в цій статті.

Поговоримо про Болгарію?

Болгарія - в першу чергу туристичне держава, яку щорічно відвідують мільйони туристів , і їх кількість постійно зростає. Туристичний бум почався в країні з початком 2000-х років, що одночасно ознаменувало початок будівельного буму. У цей період в країну почали приїжджати інвестори з держав Західної та Східної Європи, багато з яких вкладали свої кошти в болгарську нерухомість на курортах. Зважаючи на неймовірно великий попит на нерухомість, ціни значно зросли, і їх максимальна позначка була досягнута в 2008 році.

Серед причин популярності Болгарії як напрямку інвестицій можна виділити добре розвинену курортну інфраструктуру країни, наявність гірських і морських курортів, сприятливі кліматичні умови. Проте ключовими факторами підвищеного попиту на будинки і квартири в Болгарії є ціни на нерухомість (442 євро за метр), які в рази нижчі, ніж на інших курортних країн Європи. Додайте до всього вищепереліченого відносно низьку вартість продуктового кошика, і ви зрозумієте, чому багато покупців з країн східної Європи віддають перевагу саме нерухомісті в Болгарії.

Чи задумуєтесь ви над купівлею квартири?

Купівля нерухомості в незнайомій країні завжди пов'язана з труднощами. Тому щоб уникнути непотрібних проблем і переживань, краще скористатися послугами надійного міжнародного агентства нерухомості. Як працюють такі компанії? Кожна така фірма має офіційний сайт, на якому представлений каталог варіантів житла. Переглянувши пропозиції в каталозі, ви можете вибрати житловий об'єкт, який найбільш підходить Вам за характеристиками. Подальша схема співпраці виглядає наступним чином:

  1. Ви направляєте запит в агентство.
  2. Менеджери компанії зв'язуються з Вами і допомагають підібрати декілька підходящих для Вас житлових об'єктів.
  3. Компанія організовує поїздку до Болгарії для перегляду житла, яке вам сподобалось, - вартість такого туру компенсується у разі придбання Вами одного із запропонованих варіантів.
  4. З покупцем за посередництва агентства укладається попередній договір і вноситься резерваційний депозит.
  5. Укладається основний договір після підготовки продавцем пакету документів.
  6. Агентство нерухомості реєструє нотаріальний акт в реєстрі власності та податкових органах.

За законом купівля нерухомості в Болгарії громадянином України здійснюється за наявності чинного закордонного паспорта та розрахункового рахунку в місцевому банку.

На сайт/блог

На форум

Мне нравится

Читайте также

В комментариях запрещено:
рекламировать что-либо, выражаться нецензурной лексикой, оскорблять или унижать честь и достоинство журналистов, героев новостей и других пользователей нашего сайта. Администрация не несет ответственности за содержимое комментариев. При любом нарушении комментарии будут удалены.

Сенсация!

Загрузка...
Загрузка...

Новости партнеров